Książka autorstwa Marca Grossmana Szabatowe przepisy. 100 receptur na żydowskie dania. Odkryj bogactwo smaków i zapachów rodzących się na styku wielobarwnych kultur.

Książka Szabatowe Przepisy. 100 receptur na żydowskie dania autorstwa Marca Grossmana to pasjonujący przewodnik po tradycyjnej żydowskiej kuchni. Grossman, potomek Żydów aszkenazyjskich, dzieli się swoją pasją kulinarną, oferując ponad 100 przepisów na autentyczne szabatowe dania i uliczne przysmaki. W swoich przepisach łączy tradycję z nowoczesnością: kuchnię koszerną z kuchniami świata. Od klasycznych chałek po holiszkes, cymes, gefilte fish czy wyjątkowy czulent i słodkie hamantasze - każdy przepis został starannie wybrany, aby zapewnić prawdziwy festiwal smaków.

Szabatowe przepisy. 100 receptur na żydowskie dania - Marc Grossman

Przepis na Magdalenki - delikatne i puszyste ciasteczka na oliwie z mąką migdałową

Marc Grossman, właściciel sieci koszernych restauracji w Paryżu, w książce Szabatowe Przepisy. 100 receptur na żydowskie dania dzieli się swoją pasją do żydowskiej kuchni, inspirowanej zarówno tradycją, jak i nowoczesnymi trendami. Jego przystępne podejście sprawia, że nawet początkujący kucharz może śmiało sięgnąć po tę książkę, a dzięki przepisom, które wykorzystują łatwo dostępne składniki, przygotowanie autentycznego dania staje się łatwe i przyjemne.

Książka Marca Grossmana Szabatowe przepisy. 100 receptur na żydowskie dania to nie tylko zbiór przepisów, to podróż po historii, smaku i aromacie, którą każdy może teraz odbyć w swojej własnej kuchni.

Szabatowe przepisy. 100 receptur na żydowskie dania - Marc Grossman. Książka została starannie wydana przez Wydawnictwo Znak, któremu dziękuję za egzemplarz recenzencki.

Zobacz również

Jerozolima do zjedzenia - Bartek Kieżun

jerozolima-do-zjedzenia-bartek-kiezun

POMIDOR. Przepisy na każdą porę roku - Beata Śniechowska

pomidor-przepisy-na-kazda-pore-roku-beata-sniechowska

Gotuj jak Ottolenghi - OTK - Ottolenghi Test Kitchen: Shelf Love. Spiżarnia dobrych pomysłów oraz Extra Good Things. Smakowitości na co dzień

gotuj-jak-ottolenghi-otk-ottolenghi-test-kitchen-shelf-love-spizarnia-dobrych-pomyslow-oraz-extra-good-things-smakowitosci-na-co-dzien

Historia od kuchni - Max Miller i Ann Volkwein

historia-od-kuchni-max-miller-i-ann-volkwein

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.